2026. június 23. Megemlékezést tartottak Dr. Ringelhann György tiszteletére – Eger TV

„Megemlékezést tartottak Dr. Ringelhann György, Eger első szabadon választott polgármestere tiszteletére kedden délután. Az Egri Lokálpatrióta Egylet és az Egri Fertálymesteri Testület által szervezett eseményen felidézték a néhai városvezető munkásságát, emberségét, orvosi hivatását, valamint mindazokat a beruházásokat, amelyek a megyeszékhely gyarapodását szolgálták. A résztvevők megkoszorúzták a díszpolgár emlékkövét, majd köszöntötték özvegyét, aki egyben hűséges támasza és gondozója is volt.” Eger TV

Videó: